Medykalia SUM 2016!

Samorząd Studencki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach serdecznie zaprasza na Medykalia 2016! Jest to największe wydarzenie kulturalne roku akademickiego. Podobnie jak w zeszłych latach, Samorząd Studencki SUM w Katowicach dołączył do Porozumienia Uczelni Śląskich, dzięki czemu Medykalia zostały włączone do programu Juwenaliów Śląskich 2016. Pozwala to na zorganizowanie wydarzenia na dotąd niespotykaną skalę.
Główne obchody Medykaliów odbędą się w czwartek, 19 maja na terenia Parku Leśnego "Muchowiec". W programie jest m.in. zespół HappySad.
Szczegółowy program dostępny jest na plakacie promującym wydarzenia, na stronie www.juwenaliaslaskie.pl, oraz na fanpage'u na Facebook'u pod adresem https://www.facebook.com/MedykaliaSUM/.

W związku z Medykaliami JM Rektor zarządził godziny rektorskie 19 maja od godz. 15:00 oraz 20 maja od godz. 12:00! Dodatkowo każdy, kto przyjdzie na Korowód Studencki w poniedziałek 16 maja otrzyma usprawiedliwienie dziekańskie za ten dzień! Usprawiedliwienia będą wystawiane na podstawie listy sporządzonej przez Samorząd Studencki po zakończeniu Korowodu na katowickim rynku.

Ponadto serdecznie zapraszamy na Medykaliowego Grilla, który odbędzie się w środę 18 maja pod akademikami na ul. OStrogóskiej w Sosnowcu! W programie pieczenie kiełbasek, gry z nagordami, a później impreza w Farmaconie!

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału!