Jak trafić do Dziekanatu Wydziału Farmaceutycznego SUM?

Dostałaś/eś się na studia na Wydziale Farmaceutycznym z OML w Sosnowcu, ale nie wiesz jak trafić do Dziekanatu złożyć niezbędne dokumenty? Skorzystaj z informacji poniżej!

Przyjeżdżam na dworzec PKP w Sosnowcu:

1. Przejdź podziemnym przejściem na przystanek tramwajowy.
  2. Jeżeli nie masz biletu możesz kupić go w żółtych automatach na przystanku. Jeśli masz ważną legitymację szkolną wybierz bilet ulgowy na 1 miasto(za 1,60zł), w przeciwnym wypadku kup bilet normalny na 1 miasto(za 3,20zł). Wsiądź do tramwaju numer T27(kierunek Kazimierz Górniczy Pętla). Kliknij na numer tramwaju aby sprawdzić godziny odjazu.
  3. Wysiądź na 10. przystanku(nie licząc tego, na którym, wsiadłaś/eś) - Dańdówka Skrzyżowanie. Przystanek ten jest poprzedzony przystankiem Dańdówka Cmentarz - po lewej stronie(zgodnie z kierunkie jazdy tamwaju) znajduje się cmentarz.
  4. Przejdź przez ulicę na prawą stronę(w stronę kiosku).Rozglądnij się dookoła - w oddali zauważysz duży niebieski napis "Śląski Uniwersytet Medyczny" na budynku Dziekanatu - tam się kieruj.

Przyjeżdżam na dworzec PKP w Katowicach:

1. Przejdź na dowrzec PKP i sprawdź najbliższy pociąg jadący do/przez stację Sosnowiec Główny(rozkład możesz sprawdzić wcześniej online na www.rozklad-pkp.pl). Wybierz pociągi Kolei Śląskich lub Regio - wybranie pociągu InterRegio lub TLK skutkuje kilkakrotnie droższym biletem ;). Kup w kasach biletowych bilet. Jeśli masz przy sobie ważną legitymację uczniowską to możesz kupić bilet szkolny(37% ulgi). Uwaga! Dostanie się na studia jeszcze nie upoważnia Cię do zakupu biletu studenckiego(51% ulgi)!
  2. Wsiądź do wybranago pociągu(nie bylejakiego ;)). Jeśli jest to pociąg zwykły - wysiądź na 3 stacji(nie licząc tej, na której wsiadłaś/eś) - Sosnowiec Główny, natomiast jeśli to pociąg przyspieszony wysiądź na 1 stacji - Sosnowiec Główny.
  3. Przejdź do sekcji "Przyjeżdżam na dworzec PKP w Sosnowcu" powyżej.

lub

1. Przejdź na przystanek autobusowy "Katowice Moniuszki" (ul. Stanisława Moniuszki, kilkaset metrów od dworca PKP) i  wsiądź do autobusu nr 835 w kierunku "Zagórze zajezdnia". Wysiądź na 14 przystanku "Dańdówka Jedności Szkoła". Budynek Wydziału będzie po drugiej stronie ulicy ;) W tym przypadku należy zakupić bilet na 2 miasta (za 1,90zł ulgowy lub 3,80zł normalny).

0 #6 praca lic 2017-11-20 08:20
Zagadnienie przedstawione na najwyższym poziomie.

0 #5 MavisX 2017-10-01 22:23
I have noticed that your website needs some fresh content.
Writing manually takes a lot of time, but there is tool for this
time consuming task, search for: Wrastain's tools for content

0 #4 prace dyplomowe 2017-09-16 13:59
Interesujący temat, doskonale przedstawione zagadnienie.

0 #3 psn redeem codes 2017-06-24 14:01
I am not sure where you arre getting your information, but good topic.
I needs to spend some time learninbg much more or
understanding more. Thanks for fantastic info I was looking forr this nformation for my
mission.

0 #2 psn codes for free 2017-05-14 03:16
each time i used to read smaller content which as well clear
their motive, and that is also happening
with this article which I am reading now.

0 #1 FranciscoDey 2017-03-25 04:24
I see your site needs some unique articles. Writing manually is time consuming,
but there is solution for this. Just search for: Masquro's strategies