O samorządzie

Skład Wydziałowego Samorządu Studenckiego Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach:

Przewodnicząca Wydziałowego Samorządu Studenckiego Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej, Wiceprzewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego SUM:

Wiceprzewodniczący
- Paweł Pęcak, Przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego, tel. 693 303 524, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Członkowie:
Patryk Bębenek
Agata Drążkiewicz
Małgorzata Świerczewska
Mikołaj Front
Paulina Szuter
Violetta Rost
Grzegorz Adamiec
Krystian Jakubczak

Delegaci do Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego
- Paweł Pęcak
- Agata Drążkiewicz