Jak trafić do Dziekanatu Wydziału Farmaceutycznego SUM?

Dostałaś/eś się na studia na Wydziale Farmaceutycznym z OML w Sosnowcu, ale nie wiesz jak trafić do Dziekanatu złożyć niezbędne dokumenty? Skorzystaj z informacji poniżej!

Przyjeżdżam na dworzec PKP w Sosnowcu:

1. Przejdź podziemnym przejściem na przystanek tramwajowy.
  2. Jeżeli nie masz biletu możesz kupić go w żółtych automatach na przystanku. Jeśli masz ważną legitymację szkolną wybierz bilet ulgowy na 1 miasto(za 1,60zł), w przeciwnym wypadku kup bilet normalny na 1 miasto(za 3,20zł). Wsiądź do tramwaju numer T27(kierunek Kazimierz Górniczy Pętla). Kliknij na numer tramwaju aby sprawdzić godziny odjazu.
  3. Wysiądź na 10. przystanku(nie licząc tego, na którym, wsiadłaś/eś) - Dańdówka Skrzyżowanie. Przystanek ten jest poprzedzony przystankiem Dańdówka Cmentarz - po lewej stronie(zgodnie z kierunkie jazdy tamwaju) znajduje się cmentarz.
  4. Przejdź przez ulicę na prawą stronę(w stronę kiosku).Rozglądnij się dookoła - w oddali zauważysz duży niebieski napis "Śląski Uniwersytet Medyczny" na budynku Dziekanatu - tam się kieruj.

Przyjeżdżam na dworzec PKP w Katowicach:

1. Przejdź na dowrzec PKP i sprawdź najbliższy pociąg jadący do/przez stację Sosnowiec Główny(rozkład możesz sprawdzić wcześniej online na www.rozklad-pkp.pl). Wybierz pociągi Kolei Śląskich lub Regio - wybranie pociągu InterRegio lub TLK skutkuje kilkakrotnie droższym biletem ;). Kup w kasach biletowych bilet. Jeśli masz przy sobie ważną legitymację uczniowską to możesz kupić bilet szkolny(37% ulgi). Uwaga! Dostanie się na studia jeszcze nie upoważnia Cię do zakupu biletu studenckiego(51% ulgi)!
  2. Wsiądź do wybranago pociągu(nie bylejakiego ;)). Jeśli jest to pociąg zwykły - wysiądź na 3 stacji(nie licząc tej, na której wsiadłaś/eś) - Sosnowiec Główny, natomiast jeśli to pociąg przyspieszony wysiądź na 1 stacji - Sosnowiec Główny.
  3. Przejdź do sekcji "Przyjeżdżam na dworzec PKP w Sosnowcu" powyżej.

lub

1. Przejdź na przystanek autobusowy "Katowice Moniuszki" (ul. Stanisława Moniuszki, kilkaset metrów od dworca PKP) i  wsiądź do autobusu nr 835 w kierunku "Zagórze zajezdnia". Wysiądź na 14 przystanku "Dańdówka Jedności Szkoła". Budynek Wydziału będzie po drugiej stronie ulicy ;) W tym przypadku należy zakupić bilet na 2 miasta (za 1,90zł ulgowy lub 3,80zł normalny).

0 #82 Aśka 2019-05-10 22:05
Hej dzięki za post !

0 #81 YongBig 2019-04-22 13:09
Hi. I have checked your sum.edu.pl and i see you've got some duplicate content
so probably it is the reason that you don't rank hi in google.
miftolo's tools

0 #80 exiomolagal 2019-04-16 12:42
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Amoxicillin 500 Mg dql.lepf.samorz adwf.sum.edu.pl .ckg.gt http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

0 #79 UtaBig 2019-04-15 12:17
Hello. I have checked your sum.edu.pl and i see
you've got some duplicate content so probably it is the
reason that you don't rank hi in google. But you can fix this issue fast.

There is a tool that rewrites content like human, just search in google:
miftolo's tools

0 #78 airlines 2019-03-14 20:32
Delta Airlines baggage information delta-airlines- com.com

0 #77 LouannBig 2019-02-10 12:45
Hi. I have checked your sum.edu.pl and i see you've got some duplicate content so probably it is the reason that you don't rank high
in google. But you can fix this issue fast. There is a tool that generates content like human, just search in google: miftolo's
tools

0 #76 xxl member 2019-01-21 14:40
I enjoy you because of your own effort on this website.
My daughter takes pleasure in carrying out investigation and it is easy to understand why.
A lot of people know all about the compelling mode you render rewarding information via the blog and even strongly encourage contribution from some other people on this
concern then our own child is actually learning a lot.

Take advantage of the rest of the year. You are always
performing a terrific job.

0 #75 BestTracee 2018-11-21 22:24
I have noticed you don't monetize your website,
don't waste your traffic, you can earn additional cash every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve
all websites), for more details simply search
in gooogle: boorfe's tips monetize your website

0 #74 BestLuella 2018-11-16 19:34