Uwaga studenci - Diamentowy Grant IV

Informujemy, iż na podstawie komunikatu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 27 października 2011 r. o ustanowieniu Programu „Diamentowy Grant” dnia 29 grudnia 2014 r. została ogłoszona IV edycja konkursu o finansowanie projektów badawczych w ramach w/w programu.
Wnioski o finansowanie przedmiotowych projektów należy składać w Dziale ds. Studiów i Studentów do dnia 9 lutego 2015 r.
 
Wzór wniosku dostępny jest na stronie https://osf.opi.org.pl/.
Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie www.nauka.gov.pl/diamentowy-grant/ oraz w Dziale ds. Studiów i Studentów pod nr. tel. 32/208 36 72 (osoba do kontaktu: Agnieszka Ucieszyńska-Krupa)

[Przesłano przez: Dział ds. Studiów i Studentów]

Oferta specjalna Szkoły Policealnej "Żak" dla studentów!

Chciałbyś studiować na dwóch kierunkach całkowicie za darmo? Jeżeli jesteś studentem i chcesz uzupełnić swoje kwalifikacje, zapraszamy do Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Sosnowcu. Wybierz jeden z kilkunastu kierunków i zdobądź tytuł zawodowy w danym zawodzie podczas trwania studiów.
Wartościowe wykształcenie, cenna wiedza i kwalifikacje to podstawa w ubieganiu się o dobrze płatną pracę. Wszystko to możesz uzyskać całkowicie za darmo ucząc się w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Sosnowcu.

Kierunki, na których możesz się uczyć za darmo:

Ubezpieczenie NNW studentów 2015/2016

Informacje dotyczące ubezpieczeń dostępne są tutaj.

Otrzęsiny studentów pierwszego roku WFzOML SUM 2014!

otrzęsiny studentów pierwszego roku wydziału farmaceutycznego z oddziałem medycyny laboratoryjnej sum 2014Samorząd Studencki Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej SUM serdecznie zaprasza wszystkich, a w szczególności studentów pierwszego roku, na Otrzęsiny WFzOML 2014. Jest to wyjątkowa impreza dedykowana nowoprzyjętym studentom, na której można zasmakować studenckiego życia, zintegrować się ze swoimi równieśnikami oraz studentami wyższych lat. Widzimy się w czwartek 2 października w Klubie Akademickim Farmacon, który mieści się w podziemiach pierwszego akademika na ul. Ostrogórskiej 30 w Sosnowcu. Start o 21, dla wszystkich studentów wstęp free, a dla kotów dodatkowe promocje i gratisy!

Nikogo z Was nie może zabraknąć! Do zobaczenia w czwartek!